Otwieranie samochodów Jaworzno
17 lutego 2017
Otwieranie samochodów Sosnowiec
17 lutego 2017
Otwieranie samochodów Jaworzno
17 lutego 2017
Otwieranie samochodów Sosnowiec
17 lutego 2017

Zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki to coś, co może się przydarzyć każdemu z nas, często nawet więcej niż raz. Taka sytuacja jest raczej powszechna, zwłaszcza, że naprawdę łatwo do takiego zatrzaśnięcia samochodu doprowadzić. Właściwie wystarczy, żeby kluczyki wypadły nam z kieszeni albo zostały zepchnięte pod fotel i tylko mały krok dzieli nas od zatrzaśnięcia.

Kluczyki zatrzaśnięte w samochodzie — co dalej?

Przede wszystkim należy do całej sytuacji podejść możliwie najspokojniej, nerwy w niczym tu nie pomogą, a mogą tylko przeszkadzać. Bardzo często osoby, którym zatrzasnęły się kluczyki robią jedną z dwóch rzeczy — próbują otworzyć drzwi samodzielnie za pomocą dostępnych pod ręką przedmiotów i w ten sposób przesunąć blokujący je zamek lub też korzystają z Internetu, w celu zdobycia przydatnych informacji, co do najlepszych i najszybszych metod otwierania auta bezkluczykowo. Na chwilę obecną w sieci znajdują się tysiące różnego rodzaju porad omawiających dokładnie w jaki sposób krok po kroku należy podejść do problemu, żeby skutecznie go rozwiązać. Niektóre porady są nawet wyposażone w filmiki instruktażowe, natomiast na forach internetowych znajdują się bardzo często osobne porady dotyczące otwierania poszczególnych modeli. Obie te metody sprowadzają się do tego, że to my sami jesteśmy w stanie otworzyć nasz samochód i wcale nie jest to tak trudne jak nam się powszechnie wydaje. To, o czym wszelkiego rodzaju internetowe porady, tak na blogach czy forach, jak i na filmikach, nie zawierają, to fakt, że to my jesteśmy odpowiedzialni za nasz samochód oraz próbę włamania się do środka. Ta zaś stosunkowo często kończy się uszkodzeniem samochodu, czasem nawet w sposób nieodwracalny wymuszający na nas wymianę zamka, a nawet w niektórych przypadkach całych drzwi, o uszkodzonym lakierze nawet nie mówiąc.

Jaka jest alternatywa? Wystarczy zadzwonić do firmy Awaryjne Otwieranie 24h i skorzystać z usługi jaką jest awaryjne otwieranie samochodu. Ruda Śląska, Częstochowa, Katowice, Tychy — mieszkańcy tych i wielu innych miast nie muszą daleko szukać, jesteśmy do dyspozycji wszystkich potrzebujących przez 24 godziny na dobę.

Zagubione kluczyki — co dalej?

Zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie to jednak nie jedyna opcja uniemożliwienia sobie dostępu do samochodu. Istnieje przecież również możliwość ich zgubienia.Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji? Zadzwonić do nas i wyjaśnić, co się stało. Zastosujemy awaryjne otwieranie samochodu — Ruda Śląska, Katowice, Jaworzno — nie są to małe miasta i zgubienie na ich terenie kluczyków może oznaczać, że nigdy ich nie znajdziemy. Biorąc to pod uwagę dorobimy na podstawie zamka i wkładki nowe kluczyki.

Komentarze są wyłączone.