Jak ochronić dom, mieszkanie przed złodziejami? Kilka prostych porad
13 stycznia 2016
Otwieranie samochodów Gliwice
17 lutego 2017
Jak ochronić dom, mieszkanie przed złodziejami? Kilka prostych porad
13 stycznia 2016
Otwieranie samochodów Gliwice
17 lutego 2017

Niewiele osób zastanawia się co zrobić w razie zatrzaśnięcia w samochodzie kluczyków, dopóki faktycznie nie wydarzy się taka sytuacja. Wtedy zazwyczaj następuje panika i bezproduktywne zastanawianie się w jaki sposób można się do nich dostać. Zazwyczaj też niewiele z tych osób zdaje sobie sprawę z faktu, że istnieją firmy specjalizujące się w tego typu przypadkach, posiadające w swojej ofercie awaryjne otwieranie samochodów. Przykładowo Katowice, Gliwice, Zabrze, Jaworzno i wiele innych, to lokalizacje, które znajdują się na terenie działania firmy Awaryjne Otwieranie 24h. Wystarczy więc skontaktować się z nami, żeby mieć pewność, że jak najszybciej rozwiążemy zaistniały kłopot.

Profesjonalnie, czyli szybko i bezpiecznie

Otwarcie samochodu w taki sposób, żeby nie uszkodzić wkładki lub zamka, ani nie naruszyć w żaden sposób drzwi nie jest łatwe, tym bardziej, jeśli nigdy tego nie robiliśmy. Zdarzają się oczywiście osoby, którym się to w końcu udaje, jednak najczęściej jest to wynikiem wielu prób i niewspółmiernego do efektów wysiłku jaki trzeba w te próby włożyć. Tym bardziej, że jednak wiele jest osób, które próbują swoich sił, a którym mimo posiadanej przez nich wiedzy teoretycznej na temat tego w jaki sposób należy otworzyć zatrzaśnięty samochód, ostatecznie się to nie udaje.

Mając świadomość tego w jakich trudnej sytuacji stawia to często osoby, które nie potrafią samodzielnie dostać się do swojego zatrzaśniętego samochodu, postanowiliśmy założyć firmę, która będzie świadczyła usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodu. Katowice to stolica województwa, więc oczywistym było dla nas, że nasze usługi będą skierowane właśnie do mieszkańców tej metropolii. Śląsk jednak bardzo różni się od innych województw pod względem odległości pomiędzy miastami, dlatego zdecydowaliśmy się świadczyć nasze usługi na terenie całej aglomeracji, a nawet trochę dalej. Jesteśmy pod telefonem m.in. w takich miastach jak: Myszków, Częstochowa, Będzin, Jastrzębie Zdrój, Chorzów czy Bielsko-Biała.

Zgubione kluczyki — co dalej?

O tym, że zatrzaśnięcie kluczyków w samochodzie stanowi nie lada problem już wiemy, co jednak, gdy cała sytuacja jest jeszcze trudniejsza? Mianowicie, nie zatrzasnęliśmy naszych kluczyków, tylko najzwyczajniej je zgubiliśmy? Oczywiście nie ma wątpliwości, że potrzebna będzie usługa jaką jest awaryjne otwieranie samochodu – Katowice czy Gliwice to jednak wielkie miasta, a co za tym idzie, możemy nie odzyskać naszych kluczyków, przez co mimo tego, że będziemy posiadać otwarty samochód, istnieje możliwość, że nie będziemy w stanie z niego korzystać. Na szczęście również na taką okoliczność mamy rozwiązanie – oferujemy dorobienie kluczy na podstawie zamka i wkładki.

Komentarze są wyłączone.