Awaryjne otwieranie samochodów Mysłowice. Szybka pomoc w stresującej sytuacji!

Dorabianie kluczy samochodowych w Rudzie Śląskiej
26 lipca 2018
Dorabianie kluczy samochodowych w Rudzie Śląskiej
26 lipca 2018

Awaryjne otwieranie samochodów Mysłowice. Szybka pomoc w stresującej sytuacji!

Po polskich drogach jeździ około 20 milionów samochodów. Ich właściciele mają z nimi mniejsze i większe problemy, jednak tym, co szczególnie mocno podnosi ciśnienie jest sytuacja, w której podchodzimy do zaparkowanego auta i… nie możemy go otworzyć. Początkowa panika powinna ustąpić miejsca zdrowemu rozsądkowi, który podpowiada, aby poszukać fachowa od awaryjnego otwierania samochodów. W Mysłowicach i regionie możesz liczyć na naszą błyskawiczną pomoc. Dowiedz się, jak działamy i dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej usługi.

Kiedy możesz potrzebować usługi awaryjnego otwierania samochodów?

Jeszcze kilkanaście lat temu awaryjne otwieranie aut było ostatnią deską ratunku dla zapominalskich kierowców, którzy np. zgubili kluczyki i nie mieli żadnego w zapasie. Przyczyną braku możliwości dostania się do samochodu bywało również złamanie kluczyka czy uszkodzenie zamka.

Dziś sytuacja zaczyna wyglądać nieco inaczej. Otrzymujemy coraz więcej zgłoszeń od klientów, którzy zgubili kartę dostępową. Zdarzają się przypadki rozładowania baterii w karcie (nie zawsze łatwo dostępnej) czy rozkodowania karty.

Współczesne modele samochodów, naszpikowane zaawansowaną elektroniką, potrafią niemiło zaskoczyć właścicieli w najmniej spodziewanym momencie. Co ciekawe, dotyczy to również aut marek premium.

Skorzystanie z usługi awaryjnego otwierania samochodów może uratować właściciela w nagłej sytuacji, gdy np. spieszy się na spotkanie służbowe. Jest to również o wiele tańsze rozwiązanie w porównaniu z odholowaniem pojazdu do autoryzowanego serwisu.

Nie możesz dostać się do swojego auta? Zadzwoń po nas!

Mamy wieloletnie doświadczenie w awaryjnym otwieraniu samochodów. Świadczymy tę usługę w Mysłowicach i na terenie całego Górnego Śląska. Nie zliczymy, ile aut do tej pory otworzyliśmy, ale na pewno były ich setki. Widok ulgi na twarzy zestresowanego właściciela jest bezcenny.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej usługi? Oto kilka dobrych powodów:

  • Gwarantujemy otwarcie KAŻDEGO samochodu, dzięki czemu oszczędzasz czas wiedząc, że pierwszy fachowiec, który przyjedzie na miejsce, poradzi sobie z zadaniem. Do tej pory nie zdarzyło się, aby jakikolwiek zamek nas pokonał;
  • Otwieramy auta bez uszkadzania wkładki czy tym bardziej całego zamka– po naszej interwencji możesz nadal korzystać z tego samego zamka, choć zalecamy jego wymianę dla bezpieczeństwa;
  • Pomagamy w systemie 24/7– możesz liczyć na naszą pomoc o każdej porze dnia i nocy, również w weekend;
  • Posiadamy licencję policji, dlatego nie musisz się obawiać żadnych negatywnych konsekwencji awaryjnego otwarcia Twojego samochodu;
  • Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody awaryjnego otwierania samochodów, dzięki czemu radzimy sobie nawet z otwarciem współczesnych aut, zabezpieczonych najróżniejszymi systemami ograniczania dostępu;
  • Wystawiamy fakturę VAT, co jest szczególnie istotne dla przedsiębiorców. Działamy w pełni legalnie, ciesząc się doskonałą renomą na Śląsku;

Otworzymy każdy samochód

Nie ma znaczenia, czy jeździsz nowym, pięcio- czy piętnastoletnim samochodem. Radzimy sobie w każdej sytuacji. Oferujemy awaryjne otwieranie samochodów wszystkich marek, w tym wyposażonych w nowoczesne, elektroniczne systemy zabezpieczeń, autoalarm, z systemem bezkluczykowym i otwieraniem Keyless Entry.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dostać się do swojego samochodu, to nie panikuj i po prostu zadzwoń po nas. Świadczymy usługę awaryjnego otwierania samochodów w Mysłowicach, bezpośrednim regionie oraz w wielu innych miejscach na terenie Górnego Śląska.

W naszej ofercie znajdują się również inne usługi przydatne w kłopotliwych sytuacjach, jak awaryjne otwieranie drzwi, pogotowie ślusarskie, dorabianie kluczy samochodowych, programowanie kart, naprawa i wymiana stacyjek oraz zamków czy serwis kluczy i kluczyków samochodowych (w tym wymiana baterii).

Z pełną ofertą możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *